Newtek-wap (caut persoana care sa se ocupe de el Ii dau id 1 ) Creez chaturi sau siturii pe servere free sau hi2.ro Cu script ales de voi Dak aveti un script propriu mil trimiteti si vil urc eu pe server Pretul ... Nu spun ca ceilaltii 1 2 3 euro Pretul e negociabil Id meu : olimpias_srl2000 sau email: newtek@hi2.ro
Pareri si Sugestii
Pareri si Sugestii
Parerile si Sugestile Voastre Le putetii lasa aici
Lasati un id s t pot gasii.
Adica iti dau 3 Eur pe orange si imi faci chat tare